Resette passord? Klikk HER
Har du en gammel konto, men ny mail? Send en melding, så fikser vi det. Bare oppgi brukernavn og gammel + ny mailadresse
Vi kan også smelte sammen 2 brukere til 1, hvis du har registrert deg på nytt.
Vi setter pris på at alle logger seg inn, selv om du ikke skriver noe, dette for å se aktivitet.
har fått ett kjempetilbud fra de på email nå. Jeg trykker på dag 1 i desember for og åpne ett tilbud, så får jeg beskjed om og anbefale de til noen jeg kjenner!
Regner med at det ikke bare meg det skjer med?
det er vel bare for at de skal få flere e-postadresser å sende reklame/søppelpost til?
fikk samme jeg også
trex-600-NSP-FBL 0s55hz,beastX,align ds610,ds650.
trex-550e. FBL align ds610.ds620. beastX, castle esc &bec, EDGE 553mm.
arf jupiter med magnum 52 med ukjente servoer.
PA katana MD elektro med ymse elektronikk.
homemade quad med diverse elektronikk.
noen depronkjerrer.
futaba10c 2.4ghz.
radiostyrte bilær med reservedeler liggende klart
TORQUEFILTE: sendte deg en PM, ville ikke skrive det her med hensyn,
trex-600-NSP-FBL 0s55hz,beastX,align ds610,ds650.
trex-550e. FBL align ds610.ds620. beastX, castle esc &bec, EDGE 553mm.
arf jupiter med magnum 52 med ukjente servoer.
PA katana MD elektro med ymse elektronikk.
homemade quad med diverse elektronikk.
noen depronkjerrer.
futaba10c 2.4ghz.
radiostyrte bilær med reservedeler liggende klart
Ikke Elefun.no, men elfun.no så de som ikke kjenner til sidene, men bare har ført om dem kansje skriver feil, så kommer de til Throttlestore.no hvis de skriver elfun.no de har www.hobbycity.no også XD
Joakim L. T. 94-Modell
---------------------------------------------------
Aeroworks - Extra 300
Extreme Flight - Yak 54E Profile
Crrc-Pro GF26I
EG - Yak 54 26cc
Kyosho - Edge 540 .50
C Goldberg - Cub med flottører
OMP - Katana V2
those who are fearless may not live long, but those who are cautious do not live at all
det var jo dumt da. synes det er gøy at throttlestore har hobbycity.no. de har jo fly osv som hobbyciy.COM har, men til 3x prisen..... venter vel heller litt på en pakke enn å kjøpe dyrt.
Jeg å! Etter at jeg besvarte en tråd fra dem her på forumet og var litt kritisk til måten de markedsførte seg på har de mest sannsynelig vært inne på min brukerprofil og hentet ut E-mail adressen min sånn at de kan sende meg sine "nyheter".... Når jeg nå leser dette om kapring av (nesten like domener)..... blir jeg jo egentlig ikke overrasket....
Dette er måten å drive useriøs buttikk på etter min mening! For å rette et direkte spørsmål til sjappa.... tror dere virkelig at majoriteten blandt de som driver med denne hobbyen er så dumme?
We process personal data about users of our site, through the use of cookies and other technologies, to deliver our services, personalize advertising, and to analyze site activity. We may share certain information about our users with our advertising and analytics partners. For additional details, refer to our Privacy Policy.
By clicking "I AGREE" below, you agree to our Privacy Policy and our personal data processing and cookie practices as described therein. You also acknowledge that this forum may be hosted outside your country and you consent to the collection, storage, and processing of your data in the country where this forum is hosted.
Comment