Unconfigured Ad
Collapse
Vinnu flyplass Sunndalsøra
Collapse
X
-
trex-600-NSP-FBL 0s55hz,beastX,align ds610,ds650.
trex-550e. FBL align ds610.ds620. beastX, castle esc &bec, EDGE 553mm.
arf jupiter med magnum 52 med ukjente servoer.
PA katana MD elektro med ymse elektronikk.
homemade quad med diverse elektronikk.
noen depronkjerrer.
futaba10c 2.4ghz.
radiostyrte bilær med reservedeler liggende klart -
Comment
-
Regner med det blir full aktivitet der i påska,jeg skal ihverfall hjemSå lenge været blir bra er jeg der fra kl 1000 hver dag.
RonnyRonny Andreassen
Sunndal/Vinnu
Fei Bao T-45 GosHawk 1:5,5
3DHs 33" EPP
JR 9303 2,4Comment
-
I natt har det vært liv på Vinnu. Et flere hundre meter bredt ras har godt, revet med seg trær, vindpølesen, opslagstavlen mm, men ingen ting alvorlig heldigvis. Bra det ikke var noen i luftenGår vel sansynligvis minst en uke å få åpnet stripen igjen. Den er tettpakket med fokksnø og greiner.
Men nå er det Fagernes som teller for min del, håper jeg får kjenne litt på solen derEF 60" Edge. Torque.
EF 91" Extra. Hacker Q80-8M
3DHS 92" Edge. Hacker Q80-8M
CARF/Skygate Viper. Merlin 200XBL
Multiplex FunCub XL on floats.
Jeti DS-16Comment
-
Det har ikke blitt ryddet noe snø, men det smelter fort her nå og det er nok kanskje bart nok på stripa.
Problemet er bare at det blåser alt for mye her nå. Ser vel ikke helt bra ut på værmeldingen heller, men det kan plutselig bli flyvær, og da er det som regel alltid noen som dukker opp.
Lars.Comment
-
). Vist det ikke blåser for mye skal jeg teste i morgen. Du kan kontakte meg på
TLF 90559059 vist du vil ha en guideEF 60" Edge. Torque.
EF 91" Extra. Hacker Q80-8M
3DHS 92" Edge. Hacker Q80-8M
CARF/Skygate Viper. Merlin 200XBL
Multiplex FunCub XL on floats.
Jeti DS-16Comment
-
Håper dere klarer å få til ett treff ja, blir å følge med på værmelding for min del, men har vurdert en tur eller 3 til sunndalen i sommer, stripa ser jo bra ut..Per Reidar Bremseth
Aerowroks ultimate 20-300 (seilfly) DLE55
PA BadBoy med sc70fs
Seagull Harrier46 med os 70fs
pluss litt depron da..
Alt som går opp kommer før eller siden ned....Comment
-
Og jeg har testet denMen selvfølgelig så har jeg glemt igjen vingestaga til TigerMoth`n min, så det er en liten nedtur.. Men skal jeg ta turen til Sunnmøre å hente de?? 7 timers kjøring for å få fly den i helga er vel ingen sak
Thomas Molnes
Ålesund og Omegn ModellflyklubbComment
-
Det er vel bare å finne seg noen kvister og mekke seg stag det? Lol!
Jeg er borte på en ørliten påskeutflukt, men kommer hjem i morra sånn ca midt på dagen.
Da må jeg bare stunt mekke push/pull istedenfor pull/pull på sideroret på edgen så blir det forhåpentligvis flyging på meg også.Comment
-
Ronny Andreassen
Sunndal/Vinnu
Fei Bao T-45 GosHawk 1:5,5
3DHs 33" EPP
JR 9303 2,4Comment
Forum Bottome ADS
Collapse
Comment