Unconfigured Ad

Collapse

Crrcpro

Collapse
X
 
  • Time
  • Show
Clear All
new posts
  • mattcap
    • Sep 2006
    • 2

    #1

    Crrcpro

    Hei. Er det noen som har prøvd crrc motorer?? Skulle så gjerne hør litt korleis den er. Med tanke på justering og stabilitet..
  • åsmund
    • Nov 2005
    • 22

    #2
    Det er en kjempe tråd om den motoren på rcuniverse.com under gas engines. Den med rund potte er den gamle utgaven og vil ramle fra hverandre

    Comment

    • tyor
      • Mar 2005
      • 9757

      #3
      rund potte vil det si den som elefun har? http://www.elefun.no/webshop/aspx/pr...kategoriID=155
      Tom Nohr
      Tennisveien 9
      2450 Rena

      Frsky taranis 9+
      Turnigy H.A.L. hexacopter. m/naza.m og nex5r
      Fieseler storch fra black horse m/ngh gf38
      + diverse små ting

      Comment

      • Rcnet
        • Feb 2006
        • 56

        #4
        Som sagt er det mye info om denne motoren på rcuniverse.com. Vi har solgt denne motoren en stund nå og har også snakket med noen av våre kunder. Tilbakemeldingene er at motoren er lettstartet og går stødig. Problemene som står beskrevet på rcuniverse.com angående tenning/turtall/potte er et tilbakelagt stadium da det har kommet ny muffler som vist på våre nettsider. I tillegg har den elektroniske tenningen blitt forbedret.

        Vi står også i direkte kontakt med fabrikken av denne motoren og den supporten vi har hatt bruk for har så langt har vært meget bra. Vi skaffer alle reservedeler til denne motoren.

        Rcnet AS

        Comment

        Working...