Er det noen her som har fått testet det sette, om det er noe og kjøpe?
Unconfigured Ad
Collapse
MS E-Raptor
Collapse
X
-
Her er flere bra alternativ..., http://www.tppacks.com/products.asp?cat=17
Flyr selv med Z-Power Z50-600 motor, FP EVO 20 3700 10S (2x5S) og CC 85HV esc. Godt fornøyd så langt, både med utstyret og med å handle hos tppacks.
De fleste motor alternativer er utprøvd av blant annet Gary Goodrum som driver tppacks og man finner mange diskusjoner på RCGroups.com om de ulike alternativene.
Det store temaet der for tiden er eRaptor50 vs Trex600 vs e620SE (ny el-raptor).
Sjekk denne som Gary har bygd: http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=590235Mvh.
Øyvind IversenComment
-
Tenkte også på ms sin pakke først, men etter å ha sondert litt rundt, blant annet på rcgroups valgte jeg å handle i USA.
Dollar kursen var veldig gunstig da jeg handlet motor og esc, dette pluss batterier som jeg kjøpte her i landet kom på rundt NOK5000,-
Du kan jo lese gjennom denne tråden http://www.rcgroups.com/forums/showt...t=503772&pp=15, jeg stilte der spørsmål om ms-settet (side 8 trur jeg..).
Man må bare lese litt rundt omkring de ulike alternativene og så bestemme seg for et. Så får man heller oppgradere dersom man kommer så langt at det er motor oppsettet som er begrensningen... jeg er ikke der riktig ennå.Mvh.
Øyvind IversenComment
Forum Bottome ADS
Collapse
Comment